Wedding

5. března 2015 v 1:37 | Bell's journalist
Kristen a Dax začali randit v roce 2007, poté, co se poznali na oslavě narozenin jejich společného kamaráda. Kristen řekla, že až se bude vdávat, chce tajnou svatbu. Prohlásila:,,Myslím, že s Daxem máme dost pozornosti každý den a proto ten 'náš den' chceme prožít v soukromí."
Improvizovaná svatba nebyla žádným překvapením, protože tento pár je znám tím, že se nedrží tradic.

Mluvili o svatbě už delší dobu, zasnoubili se v roce 2010, ale řekli, že se nevezmou dokud nebude ve státě California zrušen zákon DOMA(Defense of Marriage act) a tím pádem povoleny sňatky homosexuálů. Odůvodnili to tím, že se nechtějí vzít dokud tuto možnost nebudou mít všichni občané země kde žijí.

26.6.2013 tento zákon padl a Kristen hned využila situace a prostřednictvím Twitteru požádala Daxe o ruku a ten souhlasil.
Vzali se v naprostém utajení, bez paparazzi... Pro nás jako pro fanoušky je to tragedie, protože nevíme, co měla Kristen na sobě atd., ale samozřejmně to chápu. Svatba se konala 17.10.2013 na úřadě v Beverly Hills. Den strávili s rodinou a nejbližšími přáteli a samozřejmně s tehdy 7mi měsíční dcerou Lincoln.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama